15.02.21
Початок внесення проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
15.03.21
Кінець внесення проектів
16.03.21
Початок обробки проектів
Sorry, your browser does not support inline SVG.
16.04.21
Кінець обробки проектів
19.04.21
Початок голосування
Sorry, your browser does not support inline SVG.
04.05.21
Кінець голосування
15.05.21
Визначення переможців
12:40

Громадський бюджет - 2021

Питання та відповіді

 

 1. Що таке Громадський бюджет або бюджет участі?

Громадський бюджет – це частина бюджету Магдалинівської селищної територіальної громади, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених відповідно проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

 

 1. Хто може бути автором проєкту?

Автор - особа віком від 14 років, яка в порядку, визначеному Положенням про громадський бюджет (бюджет участі) Магдалинівської селищної територіальної громади (далі-Положення), підготувала та подала проєкт для фінансування з громадського бюджету, є громадянином України та місце проживання якої зареєстроване на території Магдалинівської селищної ТГ.

 

 1. Що таке проєкт? Які вони бувають?

Проєкт – оформлена згідно з вимогами Положення пропозиція, реалізація якої може відбуватися за рахунок коштів громадського бюджету Магдалинівської селищної територіальної громади та інших джерел фінансування. Всі проєкти кваліфікуються за двома категоріями: малі та великі.

Малий проєкт - це проєкт, загальна вартість реалізації якого становить до 70 000 грн.

Великий проєкт - це проєкт, загальна вартість реалізації якого становить до 150 000 грн.

 

 1. Які є обмеження для проєктів?

Подані для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету Магдалинівської селищної територіальної громади проєкти повинні відповідати таким вимогам:

 • реалізація яких можлива протягом одного бюджетного періоду;
 • у разі, якщо реалізація проєкту передбачає використання земельної ділянки, приміщення чи іншого об’єкта, вони повинні належати до комунальної власності територіальної громади Магдалинівської селищної територіальної громади та стосуватись лише одного такого об’єкта;
 • реалізація проєктів має бути в компетенції органів місцевого самоврядування.

 

 1. Яким чином можна подати проєкт?

Можливі наступні варіанти подання проєктних заявок авторами:

- заповнити онлайн-заявку за посиланням https://magdalinivska-otg.ci.org.ua;

- заповнити бланк-заявку проєкту та відправити її скан-копію на електронну адресу magdalynsel@gmail.com з поміткою «Громадський бюджет» або надати оригінал до відділу економіки та інвестиційних проектів Магдалинівської селищної ради.

ВАЖЛИВО!  У разі подання проєкту необхідно подати список з підписами не менш як 15 осіб, які підтримують проєкт.

 

 1. Прийом проєктів

Прийом проєктів в рамках конкурсу «Громадський бюджет» у 2021 році триватиме з 15 лютого до 15 березня.

 

 1. Чи можливе зняття або зміна проєктів?

Автор (автори) проєкту може у будь-який момент зняти свій проєкт з розгляду, але не пізніше ніж за 7 робочих днів до початку голосування.

Об’єднання проєктів можливе лише за взаємною згодою авторів до початку голосування.

Будь-які втручання у проєктні пропозиції, у тому числі зміни об’єкта чи об’єднання з іншими, можливі лише за згодою авторів.

 

 1. Порядок залучення партнерів до фінансової підтримки проєктів.

Проєкти незалежно від категорії можуть передбачати співфінансування. Партнерами, залученими до співфінансування та реалізації проєкту, можуть бути фізичні та юридичні особи, а також громадські організації.

Про те, що реалізація проєкту передбачає залучення партнерів, автор зазначає в бланк-заявці проєкту та додає до неї гарантійний лист підтримки від кожного з партнерів з повним переліком інформації (можливі часові рамки підтримки, обсяг, форма, тощо).

 

 1. Який порядок розгляду проєктів?

Прийом проєктних заявок забезпечує відділ економіки та інвестиційних проектів Магдалинівської селищної ради, який здійснює перевірку правильності заповнення проєкту згідно із вимогами, у тому числі щодо відповідності кількості зібраних підписів.

 

 1. Як здійснюється контроль за відбором проєктів?

Якщо відділ економіки та інвестиційних проектів Магдалинівської селищної ради або профільний виконавчий орган заперечує щодо можливості реалізації поданого проєкту, то такий проєкт додатково направляється на розгляд Комісії з питань Бюджету участі при Магдалинівській селищній раді за умови обов’язкової участі автора проєкту. За результатами засідання Комісія приймає рішення щодо підтримки або відхилення поданого проєкту.

 

 1. Де можна знайти проєкти, які пройшли відбір і допущені до голосування?

Після проведеного аналізу всіх проєктів відділ економіки та інвестиційних проектів Магдалинівської селищної ради забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті Магдалинівської селищної територіальної громади, попередньо погоджений Комісією, перелік проєктів, які допущені для участі у голосуванні, та відхилені проєкти з урахуванням поділу на великі та малі - за визначенням профільного виконавчого органу, який розглядав той чи інший проєкт, а також, у разі відхилення, з відповідним обґрунтуванням щодо відмови у реалізації проєкту.

 

 1. Яким чином відбувається голосування?

Голосування за проєкти в рамках конкурсу «Громадський бюджет» у 2021 році триватиме з 19 квітня до 4 травня та здійснюватиметься двома способами:

- електронне голосування – на онлайн-платформі «Соціальний інспектор» https://magdalinivska-otg.ci.org.ua;

- письмове опитування – у пунктах голосування, визначених Магдалинівською селищною радою.   

 

 1. Хто може проголосувати?

Всі мешканці Магдалинівської селищної територіальної громади, які досягли 14-річного віку та зареєстровані на території громади.

 1. Де можна знайти проєкти, які перемогли у конкурсі та будуть фінансуватися з громадського бюджету?

Рейтинг та перелік проєктів буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Магдалинівської селищної територіальної громади.

 • Дата початку: 15.02.2021
 • Дата закінчення: 04.05.2021