"Барвиста Петриківка" в Оленівці

0

Адреса локалізації проекту: с. Оленівка, Оленівський старостинський округ, Магдалинівська ТГ

Короткий опис проекту:

Створення гурткової роботи з Петриківського розпису в Оленівському старостинському окрузі виявить художні здібності, зокрема, до декору, розвине фантазію, творчу уяву, витримку та силу волі. Забезпечить змістовне та цікаве дозвілля для населення. ДОзволить вихованцям гуртка брати участь у виставках, конкурсах.

Повний опис проекту:

Проблема:

Однією з проблем Оленівського страостинського округу є повна відсутність якісних позашкільних послуг для дітей та молоді. Запровадження проекту дозволить створити умови для творчого відпочинку населення. Надасть ожливість молоді проводити дозвілля з максимальною користю, відкривати та розвивати творчий потенціал. Створення гуртка з Петриківського розпису підвищить рівень обізнаності населення в українській національній культурі. Підвищить інтерес до народної культурної спадщини України.

Мета проекту:

Збереження і розвиток культурної спадщини України.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

Поступове зниження рівня обізнаності серед сучасних поколінь українців, занепад культур та звичаїв, стало дійсно проблемою серед нашого населення. Створення гуртка з Петриківського розпису забезпечить не тільки занятість та творчий розвиток населення, а й допоможе реалізувати набуті знання для безпосереднього розпису різних практично-спрямованих виробів.

Для кого цей проект:

Усі жителі Оленівського старостинського округу

Очікувані результати проекту: 

Реалізація даного проекту в оленівькогму старостинському окрузі забезпечить надання культурно-освітніх послуг для населення. Створить належні умови для розвитку культури, естетичного виховання громадян і збереже Українську культурну спадщину. Створить можливість розвивати творчий потенціал, забезпечить проведення вільного часу для населення з користю та цікавістю.

Орієнтовна вартість проекту - 35,400 тис. грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Хорольська Людмила Валентинівна
  • Бюджет: 35400 грн
  • Категорія: Культура і туризм
  • Дата реєстрації: 13.04.2021
  • Номер проекту: 0014
Файли проекту: