Бібліотека - центр інформаційного та культурного розвитку села Євдокіївка

10

Проект буде реалізовано в Євдокіївській сільській бібліотеці, вул. Євдокіївська, 9, с. Євдокіївка, Шевченківський старостинський округ №12 Магдалинівської ОТГ, 

Короткий опис проекту:

Бібліотека в селі - це центр культурного дозвілля. Бібліотека надає послуги по краєзнавству, народознавству, а також всі види бібліотечних послуг. Також проводимо іміджові заходи: свята до Дня матері, до дня працівників с/г, зустрічі для людей похилого віку, зустрічі з майстринями нашого села, що згуртовує односельчан під час підготовки та проведення заходів.

Повний опис проекту:

Проблема:

В бібліотеці села Євдокіївка відсутнє опалеення. В осінньо-зимовий період бібліотека може надвати бібліотечні та інформаційні послуги.

В людей сільської місцевості більше вільного часу, але в бібліотеці ми не в змозі проводити цікаві зустрічі, турніри з шахів та шашов в зимовий період.

Мета проекту:

Таким чином, ми хочемо досягти створення додаткових зручностей для користувачів бібліотекирізник вікових категорій і в різні періоди.

При проведенні різнопланових заходів, досягти порозуміння між старшим поколінням і юним.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

При створенні комфортних умов для користувачів бібліотеки, проект збільшить значимість бібліотеки, збільшить кількість користувачів різновікових категорій у бібліотеці.

Надалі ми зможемо підвищити інформаційну культуру односельчан. Зараз зростає інтерес громади до інтернет ресурсі, і ми зможемо створити і підключити безкоштовну зону користування мережою Wi-fi.

Для кого цей проект. 

Основною групою мешканців громади є люди вікової категорії від 40 років, яким необхідне місце для зустрічей та спілкування.

Очікувані результати проекту: 

Бібліотека - це центр села Євдокіївка - це територія громади, де проводяться всі культурно-масові заходи.

Головне завдання - щоб бібліотека розщвивалася разом з громадою.
досягти порозуміння між старшим поколінням і юним.

Орієнтовна вартість проекту - 67,750 тис. грн.

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Калінович Алла Миколаївна
  • Бюджет: 67750 грн
  • Категорія: Культура і туризм
  • Дата реєстрації: 13.04.2021
  • Номер проекту: 0011
Файли проекту: