Бібліотека, як складова електронного діалогу громади і влади

16

Адреса локалізації проекту 51150, Дніпропетровська область, Новомосковський район, Магдалинівська ТГ, с. Поливанівка, вул. Центральна, 20Ам - Поливанівська сільська бібліотека

Короткий опис проекту: XX століття - ера інформаційного суспільства. Комп'ютер, який так необхідний для бібліотеки, дасть змогу користувачам бібліотеки, особливо з низьким матеріальним становищем, отримати безкоштовний доступ до інформаційних ресурсів, відкривати власні електронні скриньки, сприятиме підвищенню комп'ютерної грамотності населення, підвищенню авторитету бібліотеки серед мешканців села, адже до традиційних бібліотечних послуг додадуться новітні інформаційні.

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат:

Проблема (передумови, обгрунтування нелбхідності реалізації проекту):

В селі проживає населення з різним соціальним статусом і різними матеріальними статками. Сучасна шкільна програма вимагає від дітей розширювати пошук знань, не обмежуючись лише знаннями, які пропонує підручник. Комп'ютер, який підключений до мережі Інтернет - це необхідність для сільських мешканців, для користувачів - дітей, молоді, які не мають можливості придбати електронні носії. Користувачам - дітям, це дало б можливість більш якісно вести підготовку до уроків, до навчання.

Мета проекту: 

Основна мета проекту - змінити форму і формат роботи бібліотеки, бути не просто книгозбірнею, але мати статус навчального та інформаційного центру нашої громади, бути не лише тільки культурним осередком.

Поливанівська сільська бібліотека має всі умови для того, щоб розмістити комп'ютер, підключений до мережі Інтернет, принтер. Приміщення опалюється, освітлюється, туту панує тепло і затишок. Бібліотека розміщена в одній будівлі з дитсадком, але має окремий вхід з металевими дверима. Територія огорожена металевим парканом, охороняється. Географічно сільська бібліотека знаходиться в центрі села, поряд школа.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

Реалізація даного проекту дуже позитивно вплине на життя сільських мешканців, користувачів сільської бібліотеки. на громаду. Підніме довіру до керівництва громади, дасть можливість впевнитися в небайдужості і піклуванні про заклади культури і самих користувачів. Комп'ютерні носії змогли б якісніше задовольнити інформаційні потреби читачів, допомогли б в більш якісній підготовці в проведенні масових заходів, які проводить бібліотека. Надали б можливість залучити до користування бібліотекою більшу кількість відвідувачів.

Для кого цей проект. Цей проект буде цікавим користувачам бібліотеки, насамперед дітям, юнацтву, молоді. Зміниться думка деяких мешканців громади про бібліотеку, як необов'язковий заклад. Даний проект сприятиме популяризації бібліотек, як центру громад, зростанню позитивного іміджу, підвищиться роль і значимість бібліотеки, сприятиме її новим можливостям.

Очікувані результати проекту: 

Реалізувавши цей проект збільшиться рівень інформаційного задоволення користувачів через електронні носії, сприятиме залученню більшої кількості дітей та молоді проводити вільний час в бібліотеці, розширюючи свій кругозір, бути в спілкуванні, підіймати свій культурний та інтелектуальний рівень.

Орієнтовна вартість проекту - 47,850 тис. грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Хоменко Тетяна Михайлівна
  • Бюджет: 47850 грн
  • Категорія: Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології
  • Дата реєстрації: 08.04.2021
  • Номер проекту: 0005
Файли проекту: