Мій рідний край - моєї долі славний оберіг

0

Адреса локалізації проекту: Дніпропетровська область, Магдалинівський район, с. Шевське, вул. Гагаріна, 6 Б

Короткий опис проекту:

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обгрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі. Проект спрямований на розширення можливостей та спектру якісних культурно-освітніх послуг для жителів громади, забезпечення організації цікавого і змістовного дозвілля юного покоління, збереження і відродження трідицій рідного краю.

Повний опис проекту:

Проблема:

Протягом багатьох років технічне та матеріальне оснащення бібліотеки було застаріле та недостатнє, бракує обладнання, сучасних технологій. Виникла необхідність сформувати новий, збагачений образ бібліотеки, який буде відповідати тенеденціям розвитку інформаційної сфери. В бібліотеці зібрано багато музейних експонатів, які потребують оформлення і подальшого ознайомлення широкого кола громади. Роль сучасної бібліотеки для дітей в умовах сьогодення підвищується в багато разів: необхідно передати дітям знання з і сторії рідного краю, його традиції і звичаї. Успішно справитись з цією роллю можливо лише при умові активного використання та впровадження сучасних новітніх технологій. Реалізація проекту забезпечить юним читачам та жителям громади доступ до інформаційних ресурсів народознавчого напрямку та стане центром виховання та культури підростаючого покоління.

Мета проекту:

Вивчення історії, традицій, сьогодення нашого краю та пошук раніше не відомих даних про нього, ознайомлення широкого кола громади з цими матеріалами.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

Проект має культурно-освітню спрямованість. При його виконанні жителі громади матимуть можливість вільного доступу до матеріалів про історію, звичаї та обряди нашого краю, а саме історію села Шевське, його відомих людей, музейних експонатів.

Для кого цей проект:

Даний проект направлений на населення с.Шевське - 512 чоловік

Очікувані результати проекту: 

Ми хочемо бачити зал бібліотеки, де будуть вчитися як школярі, так і пенсіонери, де будуть як книжки, так і сучасні медіа матеріали, де можна прочитати як паперову книгу, так і електронну. Ми хочемо, щоб в бібліотеці проходили різні культурні, мистецькі, освітні заходи та акції. Збільшиться рівень охоплення дітей та жителів громади незалежно від віку читанням та вивченням історії рідного краю, збереженням його звичаїв та традицій.

Орієнтовна вартість проекту - 70 тис. грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Серемчук Тетяна Сергіївна
  • Бюджет: 70000 грн
  • Категорія: Культура і туризм
  • Дата реєстрації: 13.04.2021
  • Номер проекту: 0016
Файли проекту: