Оновлення ігрового майданчика у Поливанівському закладі дошкільної освіти, якого варті наші діти

22

Адреса локалізації проекту: Поливанівський ЗДО, вул. Центральна, 20А, с. Поливанівка, Поливанівський старостинський округ Магдалинівської ТГ 

Короткий опис проекту:

Даний проект спрямований на заміну старого обладнання ігрового майданчика на новий сучасний спортивно-ігровий комплекс, який відповідає вимогам техніки безпеки та потребам дітей віком від 3 до 7 років. Стратегія закладу передбачає створення комфортного та безпечного середовища для відпочинку, розвитку та проведення змістовного дозвілля дошкільнят.

Повний опис проекту:

Проблема:

За рахунок волонтерської допомоги вдається підтримувати приміщення садочку в належному стані, а на благоустрій ігрового майданчика коштів не вистачає. Обладнання застаріле, подекуди аварійне та небезпечне для життя і здоров'я дітей. Поручні гірки, сходи та спуск, каруселі - в аварійному стані, що може призвести до травмування.

Мета проекту:

Головною метою є облаштування ігрового майданчика для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладднанням, що надасть можливість покращити оранізацію фізкультурно-оздоровчої роботи в ЗДО, створити повноцінне цікаве розвичваюче сесредовище для зміцнення здоров'я вихованців.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

Для вирішення даної проблеми необхідно знести та демонтувати пошкоджену гірку, гірку, каруселі та залишки металевих ігрових конструкцій, що давно вже втратили свої експлуатаційні властивості, та встановити нове спортивно-ігрове обладнання, підібране згідно вікових потреб дітей.

Для кого цей проект. 

Для вихованців Поливанівського закладу дошкільної освіти віком від 3 до 7 років.

Очікувані результати проекту: 

Оздоровчі: покращення організації фізкультурно-оздоровчої роботи, підвищення рівня фізичного розвитку дітей.

Педагогічні: забезпечення якісно та безпечно організованого дозвілля, розвитку та відпочинку дітей дошкільного віку.

Для розвитку громади: ріст рейтингу органів місцевоготсамоврядування щодо покращеня умов виховання дітей в дошкільному закладі, підняття іміджу ЗДО.

Орієнтовна вартість проекту - 64,080 тис. грн.

 

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Склярова Наталія Юріївна
  • Бюджет: 64080 грн
  • Категорія: Освіта
  • Дата реєстрації: 13.04.2021
  • Номер проекту: 0012
Файли проекту: