Створення громадського простору для мешканців старостинського округу

8

Адреса локалізації проекту: с. Новопетрівка, вул. Центральна, 5

Короткий опис проекту:

Створення громадського простору для населення, установка комп'ютерної системи з підключенням до інтернету

Повний опис проекту:

Проблема:

Немає куди подітись людям похилого віку та дітям у вихідні дні. Пенсіонерам немає де сплатити за комунальні послуги, чи знайти ту чи іншу інформацію. В данний момунт відсутні в селі копіювальні прилади для надання оперативної допомоги сільському населенню.

Мета проекту:

Покращення соціально-побутових послуг населення старостинського округу, що дасть можливість вирішення питання в організації дозвілля людей старшого покоління та дітей. Вирішення питання про надання послуг в сфері інформаційної допомоги пенсіонерів та більш повної взаємодії з органами влади.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

В адмінім будівлі старостинського округу №5 є пустуючі 3 кімнати, які опалюються і освітлюються, є підключення (погане) до інтернету, де можна створити кімнату громадського простору для населення та кімнату для інтернет послуг, де можна буде організовувати вечори дозвілля для бажаючих, відсканувати потрібні документи, створити для населення в кого немає можливості, власні персолнальні кабінети для оплати комунальних послуг.

Для кого цей проект:

Даний проект направлений на надання оперативної допомогиилюдям похилого віку у вирішення їхньогот дозвілля та вирішенні актуальних проблем, та дітей для їхнього дозвілля, та допомоги в навчальному процесі.

Очікувані результати проекту: 

​Крок до покращення якості життя населення в старостинському окрузі №5, яке налічує 1810 мешканців (4 села). Дасть можливість отримувати інформацію, організвувати собідозвілля.

Орієнтовна вартість проекту - 70 тис. грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Федаш Наталія Іванівна
  • Бюджет: 70000 грн
  • Категорія: Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології
  • Дата реєстрації: 13.04.2021
  • Номер проекту: 0015
Файли проекту: