Зона відпочинку, дозвілля і спорту

134

Адреса локалізації проекту: с. Шевське, вул. Гагаріна, паркова зона

Короткий опис проекту:

Облаштування території в центрі села сучасним спортивним майданчиком з встановленням вуличних тренажерів; обаштувати волейбольну площадку; облаштувати зону відпочинку лавочками, альтанками, клумбами, хвойними деревами й кущами. Облаштувати зону для перегляду кінофільмів; покриття дитячого майданчика штучною травою; територія паркової зони складає 1,4 га, тому можна її поділити і зробити зону відпочинку для всіх верств населення села і гостей.

Повний опис проекту:

Проблема:

Громада села Шевське, як і сусідні села, не має можливості повноцінно фізично розвиватися за відсутності обладнаного спортивного майданчика, а також відсутності в селі зони відпочинку унеможивлює культурне спілкування. На території паркової зони є дерева, яким вже більше 50 років - вони в аварійному стані, тому їх необхідно замінити гарними хвойними деревами і кущами.

Існуючий дитячий майданчик знаходиться просто на грунті, який після дощу не можливо відвідати дітям.

Впровадження даного проекту в життя надасть можливість згуртувати громаду, створить умови для гармонійного розвитку всіх верств населення.

Мета проекту:

Покращення інфраструктури центру села. Проект дозволить згуртувати населення, залучити односельчан до спілкування. Проект спрямований на створення умов для відпочинку та дозвілля мешканців с. Шевське і прилеглих сіл - Водяне, Новопетрівка і Виноградівка.

Задоволення потреб населення у можливості безкоштовно в зручний час зайнятися тренуванням та підтримати здоровий спосіб життя, а також спілкування і виховання громадської свідомості та патріотизму після переглядів фільмів в кінозоні.

Пропоноване рішення щодо розв'язання проблеми і його обгрунтування:

Кінцевим результатом рішення даної проблеми та втілення цього проекту в життя - є масове охоплення населення заняттями фізичною культурою та спортом протягом року на свіжому повітрі. Облаштування майданчиками дозволить вирішити питання щодо довкілля дорослим і дітям, збільшення чисельності представників різних верств населення, в тому числі і підлітків, що має забезпечити зниження рівня злочинності серед молоді, попередити поширення наркоманії, алкоголізму,тютюнопаління, підвищити рівень соціальної стабільності в селі.

Для кого цей проект:

Для мешканців села та його відвідувачів (гості села Шевське) всіх вікових категорій

Очікувані результати проекту: 

Ключовий показник оцінки результату проекту - соціальний -  збільшення кількості жителів сіл, які будуть займатися фізичною культурою та спортом, зменшення кількості захворювання.

Створення кращих умов для спілкування і відпочинку

Орієнтовна вартість проекту - 70 тис. грн.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор: Бондаренко Оксана Анатоліївна
  • Бюджет: 70000 грн
  • Категорія: Благоустрій громади
  • Дата реєстрації: 14.04.2021
  • Номер проекту: 0017
Файли проекту: